KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746074
nr 1374 6074
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, "du är min", 33x25 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:32:20
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt